LINAPLAST s.r.o. je ryze česká firma, která se zabývá zpracováním plastů. Mezi naše zákazníky patří významné automobilové společnosti.

zpracování plastů, vývoj a konstrukce, vstřikování plastů

technology

Kvalita

 

 

ISO_9001_2015 IATF_16949 - Kralice na Hané certifikatIATF_16949 - Skřípov

Vysoká úroveň kvality našich výrobků a spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem. Proto jsou všechny výrobní procesy našich výrobků kontrolovány, měřeny a dokumentovány. K tomu využíváme celou řadu měřidel, přípravků a měřících zařízení, které jsou řízeny metrologem firmy. Pro vyhodnocování způsobilosti procesů využíváme SW Palstat – viz. obr.

 

   

 

Kontrola a zkoušení

Měření plastových dílů provádíme na moderním 3D CNC souřadnicovém měřícím stroji Wenzel LH 87 s měřící hlavou PH10M, se sondou TP200 a se scanovací sondou SP25, měřícím SW Metrosoft Quartis R12.

Tento SW nám umožňuje:

  • měření klasických výkresových rozměrů,
  • statistické vyhodnocování,
  • tak i měření dle CAD dat.

 

 

3D skener ATOS Triple Scan

- disponuje speciálně vyvinutou optikou pro přesné měření a je vybaven kamerami s vysokým rozlišením (až 16 megapixelů), umožňuje měření velkého spektra dílů se stejným sensorem

 

3D skener ATOS Triple Scan

 

V rámci dalšího rozvoje firmy plánujeme do budoucna rozšíření portfolia měřících a zkušebních zařízení o 3D CNC bezdotykový měřící stroj, klimatickou komoru, světelnou komoru, trhací zařízení, MF Indexer ad.

 

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.