LINAPLAST s.r.o. je ryze česká firma, která se zabývá zpracováním plastů. Mezi naše zákazníky patří významné automobilové společnosti.

zpracování plastů, vývoj a konstrukce, vstřikování plastů

technology

Nástrojárna

Nástrojárna je vybavena nejmodernějšími stroji světových značek, které obsluhují kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí. Naše výrobky nacházejí uplatnění u řady tuzemských a zahraničních zákazníků. Prohlédněte si naše portfolio. Dlouholeté zkušenosti z oboru využíváme ke zlepšení našich produktů a služeb tak, abychom obstáli v době zvyšujících se požadavků zákazníků.

 

Zakázková výroba:

  • forem pro vstřikování plastických hmot a pryže,
  • nástrojů,
  • nářadí a
  • přípravků.

 

Trojrozměrná projekce modelů

Součástí nástrojárny je také konstrukční kancelář, která je vybavena softwarem Pro/Engineer a Solid Works pro vývoj nových dílů, zhotovování nástrojů a výrobních modelů v trojrozměrné projekci, dle požadavků zákazníka. Tyto modely jsou používány pro schvalování a další modifikaci. Na jejich základě je poté vytvořena výkresová dokumentace a potřebný program pro NC obrábění.

Klademe důraz na spokojenost zákazníka, proto je individuální přístup a vysoká míra profesionality nutná k uspokojení všech vašich požadavků. Neváhejte a kontaktujte nás.