LINAPLAST s.r.o. je ryze česká firma, která se zabývá zpracováním plastů. Mezi naše zákazníky patří významné automobilové společnosti.

zpracování plastů, vývoj a konstrukce, vstřikování plastů

technology

O firmě Linaplast

Naše firma byla založena 5.12.1991 jako sdružení dvou fyzických osob. Hlavním výrobním programem bylo od počátku zhotovování výlisků, přípravků a jednotlivých forem pro vstřikování plastických hmot a pryže. Z důvodu rozšiřování výroby a zajištění nových výrobních kapacit, byla v roce 1996 postavena nová lisovna plastů. V roce 1997 byla založena společnost LINAPLAST s.r.o., která převzala jako následník sdružení LINA celou výrobu.

LINAPLAST s.r.o. je ryze česká firma. Zabýváme se zpracováním plastů.

 

Současnost

 V moderním výrobním závodě v Kralicích (7 km od Prostějova) zpracováváme na 30 milionů výrobků ročně.  Počet našich zaměstnanců překročil v letošním roce počet 200.

linaplast

 

Historie

Naše firma byla založena 5.12.1991 jako sdružení dvou fyzických osob. Hlavním výrobním programem bylo od počátku zhotovování výlisků, přípravků a jednotlivých forem pro vstřikování plastických hmot a pryže.

Z důvodu rozšiřování výroby a zajištění nových výrobních kapacit, byla v roce 1996 postavena nová lisovna plastů. V roce 1997 byla založena společnost LINAPLAST s.r.o., která převzala jako následník sdružení LINA celou výrobu.

 

Kariéra v LINAPLASTU

Máte zájem pracovat v naší společnosti? Podívejte se do sekce kariéra, které pracovní pozice potřebujeme obsadit.

S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat.